language
search
keyboard_arrow_right
MixFix commented 4 years ago

Sveikas.!hi

Klaidux commented 4 years ago

1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? Klaidux
2. Koks jūsų vardas?(Galima ir pavardę) Kornelijus
3. Amžius?: 18
4. Apibūdinkite save?: Esu linksmas, mėgstu tvarką, esu drugiškas su visais sutariu, megstu laika leisti linksmai, megstu zaisti kompiuterinius zaidimus ir ne tik !blush, be ju kolkas nezinociau kaip leisti savo laisva laika aisku dabar maziau nes arteja egzaminai :(, megstu sunkiaja atletika, sportuoju.
5. Jūsų pomėgiai?: Krepsinio fanas, e-sporto.
6. Turite brolių, seserų?: Turiu jaunesni broli.
7. Kokį augintinį namuose augini?: Suni.
8. Iš kokio miesto kilęs?: Siauliu
9. Ką sportuoji? Kiek laiko? Kokie rezultatai? Lankau sporto sale 4 metus su pertraukomis, pasiekimu kolkas neturiu nes buvau padares ilga pertrauka.
10. Kuo užsiiminėji laisvalaikiu?: Stengiuosi praleisti visa laika kuo ivairiau, viska bandau.

Exlendo commented 4 years ago

Sveikas maldc zmogus :)

yAk commented 4 years ago

Sveikas reikės pagalbos kreipkis ,)

Burunduke commented 4 years ago

Labas :)

cmej commented 4 years ago

Sveikas atvykęs, reikės pagalbos kreipkis :) ir sėkmės projekte ir realiam gyvenime . !hi

SmUrFaSx commented 4 years ago

Sveikas

Sirdim i Sviesa commented 4 years ago

Sveikas, reikės pagalbos ar turėsi klausimų visada gali rašyti į skype kuris nurodytas ant mano profilio arba rašyti į web PM.

P.s. Cituoju: ,,Esu linksmas, mėgstu tvarką, esu drugiškas su visais sutariu, megstu laika leisti linksmai, megstu zaisti kompiuterinius zaidimus ir ne tik."
Nelabai tvarka mėgsti, nes turi net tris ban'us nuo prižiūrėtojų.. Bet tiek to.. :D

Alutis commented 4 years ago

Sveikas . !cool1

M-sKILL commented 4 years ago

Labas, sekmės. ;)

saluchaadministrators commented 4 years ago

zdare

H1Ro commented 4 years ago

Sveikas

SmiKisLT commented 4 years ago

Nepatikimas. !hunter

Binderis commented 4 years ago

Sveikas!hi, sėkmės projekte.

Klebenciukas commented 4 years ago

Sveikas !hi

Klaidux commented 4 years ago

Sirdim i Sviesa parašė:

Sveikas, reikės pagalbos ar turėsi klausimų visada gali rašyti į skype kuris nurodytas ant mano profilio arba rašyti į web PM.

P.s. Cituoju: ,,Esu linksmas, mėgstu tvarką, esu drugiškas su visais sutariu, megstu laika leisti linksmai, megstu zaisti kompiuterinius zaidimus ir ne tik."
Nelabai tvarka mėgsti, nes turi net tris ban'us nuo prižiūrėtojų.. Bet tiek to.. :D

Susipazinau, pasitaisiau ir dabar super draugiskas su visais esu. Kas buvo ta pamirstam ;)

Kebabiukas commented 4 years ago

Sveikas

fleshas-sticker
Contacts
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline