language
search
keyboard_arrow_right
avatar
saluchaadministrators commented 6 years ago

Vienas iš geresnių prižiūrėtojų,atsidavęs projektui, investuoja daug laiko ir nervų į projektą,draugiškas,reikalui esant griežtas,bet teisingas. Nors ir užsiėmęs savais darbais,stengiasi padėti visiems,aktyviai prižiūri forumo veiklą. Pašaudantis. !hunter !beer!training2

avatar
Sirdim i Sviesa commented 6 years ago

Marius1- Jeigu taisyklių nemokat skaityti, nebežinau kaip jum padėti..

Paprikas- Labai smagu, kad taip manot.. AČIŪ.

Alutis- Ačiū.

Im The One- Stipriai parašyta.. AČIŪ labai, kad taip manot.

100 gramu- Nu šiaip visada lygtais šneku.. Bet ačiū.. :D

KamReikiaTasZinos- Ačiū už kritika ir už palaikyma, būtinai meginsiu pasitaisyti.

Klebenciukas- Ačiū jum labai.

Binderis- Nu labai stipriai sakai, bet nemanau, kad be manęs skęstu projėktas.. Vis dėl to, dėl to ir esu griežtas, kad vistiek kažkada ateis laikas, kad palikčiau po savęs stiprus žmogelius ir begalo norėčiau, kad čia ilgai išliktu toks kaip truts, arabas, binderis, smailas, h1ro, jūs esat mano favoritai.. Ir gausit spaudimo tol, kol būsit patys geriausi. Viskas gerai, nedomina manęs tie, ką jie ten rašo, kartais šiaip smagu pasigynčioti su jais.. :D AČIŪ JUM begalo, kad netyngėjot ir tokio ilgumo nuomonė parašėt..

salucha- Na tu man toks keistas žmogus, kartais rimtas, kartais keistas atrodai, bet iš jūsų tokios nuomones apie save.. Tikrai nesitikėjau.. Labai mane nustebinot.. Labai.. ŽIAURIAI smagu ir labai didelis AČIŪ jum.

avatar
babajus commented 6 years ago

[big]ka galiu pasakyt tiesiog esi bendraujantis ir geras zmogus;)[/big]

avatar
enForce commented 6 years ago

Verta palikti, nes šis žmogutis supranta šio serverio pareigas :)

avatar
Exlendo commented 6 years ago

Vertas pareigu atsakyngas, ir tuo paciu nusimano ka daro :)

avatar
MixFix commented 6 years ago

Ir sytas kiec xD

avatar
Alutis commented 6 years ago

Šitas pacaniukas kuris be galo yra linksmas ir tuo pačiu būna rimtas. Merginų čiešalas irgi neblogas :D Visada būna linksma pasišnekėti, niekada neužstums, visada išsklauso, net ir mano blevyzgas kaip būnu išgėręs, visada suteikia pagalba kaip parašai . Pašaudantis viriokas. Sėkmes su Evelyna nes kibirkštis jau yra. :D !up

avatar
Salaga commented 6 years ago

Mldc zmogus , tikrai vertas sio posto , ir su grieztumu viskas gerai ^^

avatar
Acypisi commented 6 years ago

Labai mldc žmogus, visada padeda, kiek prašiau pagalbos tai tik jis vienas padėjo. Matosi kad jaučiasi atsakingas už savo darba ir net labai. Griežtumas pas šita žmogų yra, ir labai didelis, ir manau turi taip būti kad projektas nesmuktu žemyn. Geriausiai žaidžiantis žaidėjas kokį esu spectines iš visų savo 5m ceso. protingas žmogus ir nepsichinis kaip dauguma kitų prižiūrėtojų kad kas biški iškart banina, duoda pasitaisyti, draugiškas prižiūrėtojas, nėra taip kad ateina y serva tik čytu pabanint ir viskas, prikolistas dar. malonu žaist serveryje kai yra tokių prižiūrėtojų. Šaunus tiek prižiūrėtojas tiek žmogus. !hi

avatar
SmUrFaSx commented 6 years ago

Tikrai verta,mldc!up

avatar
Klaidux commented 6 years ago

Grieztas bei rimtas !up!up

avatar
MarTin commented 6 years ago

#vapenation Rimtas ir tuo pačiu linksmas !liux

avatar
MARGARITAlt commented 6 years ago

Mhm… Labas, Arminai !hi Negaliu uždėti antro +rep, bet... tegul čia būna :D Taigi šis žmogus turi tikrai magiškas rankas, aš atsakau! :D :P Na o jeigu rimtai tai esi labai linksmas žmogus.;) Visada iš menkiausio dalyko gali padaryti kažkokį prikoliuka, kad galima taip juoktis net iki ašarų :D Šiaip esi labai supratingas ir patikimas žmogus! !dance1 Visada padeda, žmonėms kai tik kažkas prašo pagalbos. !dance2 O kaip prižiurėtojas žaidžiantis serveryje jis tikrai griežtas ir puikus bei žinoma grynas snaiperiukas :P Manau be šito žmogaus projekte gyvuotų gryna betvarkė :) Taigi apie šį nuostabų žmogų turiu tik gera nuomonę !!kiss!blush

avatar
Binderis commented 6 years ago

Atsiprašau už free post'a, bet matai ne aš vienas manau kad be tavęs čia skęstu projektas, tiesiog išlik koks esi, nesikeisk nes padarysi nuodeme. ždž dar karta pagarba tokiam kaip tu.. Daugiau tokiu..

avatar
Sirdim i Sviesa commented 6 years ago

kakarot black- Ačiū jum už tokia nuomone.

enForce- Labai dėkoju.

Exlendo- Malonu, ačiū.

skiperiss- Atsiprašau jeigu tikrai nervinu, o jeigu nervinu, žinokit, kad tikrai ne spec.. O vadinas toks jau esu.. O dėl pussy, prajuokinot.. :D

Jonque- Tai turbūt ačiū :D

Alutis- Wow, nelabai tikėjaus iš tavęs tokios geros nuomonės :D Bet labai ačiū tau, o su tavim tai visada, visada linksma aluti.. Ir taip žinojau, kad tu esi toks prie linksmų, bet dabar tai išvis.. Tu tik toks ir tebūni :D Laikykis, seniuk.

Salaga- Malonu, ačiū.

Acypisi- Wow.. Kaip keista, kad tokie žmonės, kur aš jūsų net nesureikšminu, t.y. paprašot pagalbos, padedu, man nėra sunku ar dar kas ir jūs taip galvojat apie mane.. Na taip, čia tik žaidimas, bet kai jūs taip rašot apie mane, nors aš jumis vistiek ban'inu / baudžiu / kaip ir sakiau labai daug kartų visiem, man prinardyti neišeis, nes man to nereikia, nematau naudos iš jūsų, turiu omeny, asmenynės naudos nematau, draugų man nereikia, turiu gyvenime jų, bet.. BET kai taip parašot, smagu žinoti, kad matot mano pastangas.. Ačiū tau labai.

smurfasx- Na tu tai labiau piktibinis, tai manau šiaip bile parašiai :D Bet ačiū.

Klaidux- Malonu, ačiū.

MarTin- Dėkoju :D

Russia- Na taip, žinau, kad toks esu.

MARGARITAlt- Lidija.. Tu.. Tu viena iš tų, kuri cs'ą žaidžia jau tikrai senai for fun ir esi normali.. t.y. nesiūntinėji nudes kitiem, nereikalauji dėmesio, nors esi mergina.. Ir dabar tiek prirašiai.. Aš likau apšales.. Na matai, esu linksmas, nes tokie žmonės kaip tu, supranta kada prikolinu, kada rimtai noriu pakalbėti.. Tu pati esi labai suprantinga mergaitė su kuria pakalbėti per skype, ts.. Yra tiesiog smagu, labai smagu ir tikiuosi tu čia pas mumis liksi, nors kartais atrodai kaip noliferė, bet kai susitikom, esi tikrai labai graži mergina ir nepasakyčiau, kad esi noliferė.. Labai protinga tu pati.. Na tiesiog, nenoriu per daug išsiplėsti, bet žiauriai, žiauriai ačiū, kad sugaišai tiek laiko rašydama čia man ir žinant, kaip tu ,,moki" naudotis forumu.. :D Na žodžiu.. Labai nustebinai ir labai malonu, saulyte !kiss

Binderis- Labai ačiū tau, ta prasme, tikrai ačiū.. <3

avatar
skip_me_pls commented 3 years ago
this post is deleted
fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline