Shoutbox archive
Only logged in users can chat.
Fightas
08/02/2019 15:48
naruto???
Grepxe Uzumaki
08/02/2019 15:47
hello guys I play umbrella swarm x3 my name is Grepe Kruska and I buy vip 20 days ago and now when I go in game I don't have vip.I buy vip with SMS
XeXo
08/02/2019 15:17
Arabai jei neuzsijemes ateik i 3x swarma bugas yra man rodos jis siandien atsirado 

LYD
08/02/2019 13:40
Sveiky pacai
Narkamanas
08/02/2019 13:34
Dabar ner manes on 

Kornee_
08/02/2019 13:32

TheJustinasPRT
08/02/2019 13:29

Narkamanas
08/02/2019 13:28

Narkamanas
08/02/2019 13:28
GOLDEN
08/02/2019 13:22
nu matai per 3 metus daug botu sutikau kuriems sunku buvo pries mane lost
Narkamanas
08/02/2019 13:21
Golden ziurint kiek -rep su kodais tai jau
D nu nx
D nu nx
MOMENTAS
08/02/2019 11:59

_Juste_
08/02/2019 11:58

E
08/02/2019 11:44
neirasiau temos pavadinimo, neissisaugojo tema. Tuoj pakartosiu
Burunduke
08/02/2019 11:37
Heyy
XeXo
08/02/2019 11:12
Ir as tikrai neunbaninsiu taves paziures priziuretojai ir viskas o wg paziuresiu as ir priz 

XeXo
08/02/2019 11:11
Kur tas tavo wg
Narkamanas
08/02/2019 11:05
kad ner to wg tavo 

E
08/02/2019 11:03
ikeliau eik ziurek savo wg
XeXo
08/02/2019 10:42
yra 3x swarme bugas kai turi maverick ir brick peace kai sauni ir pasijemi maverick 21k damage padarai
D
DShoutbox
volume_up
Only logged in users can chat.
Mūsų facebook
account_circle

