Shoutbox archive
Only logged in users can chat.
LYD
08/07/2019 22:07
reikėjo paleist carlo
azotas
08/07/2019 22:07
idomu kuo geriau gali per steama zaistis cs. kai jus mediniais kompais 60fps losiat, o dar steamas srebia ramus.
Narkamanas
08/07/2019 22:07
standartai ko tyli
salucha
08/07/2019 22:06
perdozavo cs
ViVa
08/07/2019 22:06
Koks aršus ajajaj
LYD
08/07/2019 22:06
azotai nesinervuok
salucha
08/07/2019 22:06
gal iš kieno nors kito paims steamą ;))
Narkamanas
08/07/2019 22:06
geriau losias per steama
Narkamanas
08/07/2019 22:06
Viva imk tiktais D
ViVa
08/07/2019 22:06
Kaip man atiduosi 

azotas
08/07/2019 22:06
cyka malalietkos valkatos.
salucha
08/07/2019 22:05
siūliau,nenorėjo
ViVa
08/07/2019 22:05
Ai jo tikrai
HumanEvolution
08/07/2019 22:05
per akis meluoja jis
LYD
08/07/2019 22:05
nepradėk
HumanEvolution
08/07/2019 22:05
nu jo
ViVa
08/07/2019 22:05
Nu jau tik nereikia
Narkamanas
08/07/2019 22:05
salucha kaip jaj turetum free atiduot 

salucha
08/07/2019 22:05
net su lyd susimete neipirktumet
LYD
08/07/2019 22:05
xdd
Shoutbox
volume_up
Only logged in users can chat.
Mūsų facebook
account_circle
