Shoutbox archive
Only logged in users can chat.
salucha
08/07/2019 22:25
pasakei ir šventa
ViVa
08/07/2019 22:25
Nenoriu
LYD
08/07/2019 22:25
Sumušiu gy
Brigita
08/07/2019 22:25
Palaaa Ayrydaaa
Narkamanas
08/07/2019 22:25
Uz 1 eura?
azotas
08/07/2019 22:24
ne karoce. uz 1 eura pirksiu steama 1.6 ir nebebusiu nonas, tas is loxu, busiu normalus bahuras.
LYD
08/07/2019 22:24
Brigitas eyk atrašyt nubb
Narkamanas
08/07/2019 22:24
Nickas sukurtas for fun nepatinka nemano bedos 

HumanEvolution
08/07/2019 22:24
va mano https://steamcalculator.com/id/chechas
Narkamanas
08/07/2019 22:24
ir kodel gi nesugalvotu?
salucha
08/07/2019 22:24
a nori kad dirbčiau?
Narkamanas
08/07/2019 22:24
azotas nonuk nemandravok dar kart sakau agresyja savo pamazink tada skelk kad tau 20+ m
ViVa
08/07/2019 22:24
Savaitgali dirbs jis
salucha
08/07/2019 22:23
nah gal savaitgalį
Narkamanas
08/07/2019 22:23
salucha einam csgo?
azotas
08/07/2019 22:23
bet siaip narkomanas, tau kokie 15ka, siaip normalus zmogus tokio nick nesusigalvotu.
Narkamanas
08/07/2019 22:22
Nea neturiu 

azotas
08/07/2019 22:22
turejiu bf5 uz 50 euru. 10min pazaidziau ir delete.
Narkamanas
08/07/2019 22:22
pl pazieisu pas mane 70 zaidimu 

azotas
08/07/2019 22:22
eilinis jibanas fps game uz koki 60 euru. durnyste.
Shoutbox
volume_up
Only logged in users can chat.
Mūsų facebook
account_circle
