jeigu cia tu tai labai mazai suvalgai arbuzu tai neknysk proto arbuzai yra sventas dalykas
mano augintinis mantas67 uzkandziauja ten krc demesiui imeciau ji
graziai tu ji ten nufilmavai bet ar pats valgai arbuzus?
Valgau labai daug arbuzu ypac didelius krc nes labiausiai patinka man tokie
gavai pagarba nuo manes