language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Paprikas commented a year ago

Sveiki,

Ne senei grįžau atgal į šį projektą po gan ilgos pertraukos, kadangi pasiilgau senų "Fleshas" laikų. Pastebėjau, kad dauguma žmonių jau apleido šį serverį ar netgi ir žaidimą, bet kaip sakant, išlieka tik geriausi! Taigi, sugrįžęs nežinojau, jog įvyko tokių pakitimų ir mano mylimiausias "swarm" buvo pakeistas į "nextgen". Žinoma serveriui didesni pakitimai į naudą, o taip ir naujų žaidėjų pritrauks. Taigi eisiu prie reikalo. Žaisdamas tik keletą dienų pastebėjau nedidelių trūkumų:

Weapons upgrades

  • Man asmeniškai smagiau žaisti su 'close-range' ginklais. Tai kaip ir pastebėjau yra keletas 'smg' ginklų, bet svarbiausio 'close-range' ginklo nepastebėjau (pataisykit, jeigu klystu) - Shotgun. Bent jau man galėtų būti, bent jau kažkoks shotgun'as, kad ir ne toks 'OP' kaip buvo ant 3x swarm'o, bet bent jau būtų. Visgi jie išsiskiria savo close-range damage, bei priešo atstūmimo galia.

  • Trūksta gal net ir 'Pistol', bei 'Melee' upgrade išplatinimo. Pastebėjau, jog nėra pagrindinio pistoleto upgrade "Dual Elites", o iš 'Melee' pusės trūksta kažko žemesnio lygio žaidėjams, gal ir ne tokio galingo peilio upgrade, bet jog kažkiek daugiau damage darytų, nes visgi be "Powers" užsikėlusių žaidėjų damage nėra didelis, o iššaudomų kulkų skaičius žymiai didesnis, tad pasibaigus kulkoms, galėtų naudoti peilį su didesniu damage.

  • Na gal šis paskutinis punktas apie weapons sritį nebus labiau priimtinas, bet trūksta daugiau privalumų privilegijuotiems žaidėjams (Vips, Admins, S.Admins). Na, dar neteko išbandyti visoms šioms privilegijoms skirtus upgrades, bet iš pastebėjimo, nėra labai platus asortimentas. Tai būtų geriau tiek žaidėjams, tiek pačiam serveriui pritraukti žaidėjus įsigyti privilegijų.

Zombies

  • Nežinau ar tik man vienam užkliuvo, ar ir kitiems, jog reikėtų zombiams pridėti šiek tiek mažesnę gravitaciją, nes vos eina ant didesnių dėžių užsilipti, o kai kuriomis vietomis šiek tiek pritrūksta užsilipti ten kur žmonės užsilipa su double-jump (kalba eina apie užsilipimą su šalia esančiais obijektais).

Humans

  • Nedidelis pastebėjimas. Mačiau, jog jau kažkas paminėjo tai, bet dar kartą pabrėšiu, kad respawn po mirties turėtų duoti invincibility, bent jau 3-5sec., jog žaidėjas spėtų pasiruošti ir prisijungti į round'o vidurį, bei suteiktų apsauga nuo prie spawn ar šalia jo esančių zombių, kol žaidėjas renkasi ginklus.

Šie pasiūlymai nėra pagrįsti tuo, jog kuo skubiai juos įgyvendinti, tik norėjau akcentuoti kai kurias vietas.

Na, manau šiam kartui tiek, įdomu būtų visų nuomones išgirsti apie šiuos pasiūlymus ar galbūt, net ir papildymus. Dar taip pat norėčiau atkreipti administracijos dėmesį, jog neradau šablono kaip būtent šiai skilčiai reikia pildyti pasiūlymų formą.

Ačiū,

Pagarbiai Paprikas

Edited a year ago by Paprikas
avatar
Last Saiyajin commented a year ago

Situs sutajsius servas bus pilnas. Dodu zodi.

avatar
Paprikas commented a year ago

Ačiū Last Saiyajin už nuomonę!

Bet čia suprantama kad ne per seniausiai yra paleistas 'Nextgen' ir galbūt dar daug ko trūksta, bet laikui bėgant viskas palaipsniui yra įgyvendinama, o su žaidėjų pastebėjimais ir pasiūlymais procesas vyksta kur kas greičiau, nei vienam žmogui yra apkraunama viskas ir jam tenka viską pastebėt ir sugalvot. Įdomu būtų išgirst ir daugiau žaidėjų nuomonių.

Edited a year ago by Paprikas
fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline