language
search
keyboard_arrow_right
Topic is locked 🔒
avatar
tv3 commented 4 years ago

1. Jūsų nick žaidime - tv3
2. Jūsų vardas - tv3
3. skype - tv3
4. Counter-strike 1.6 patirtis - Kai baigė transliuot "Trys meljonai per lnk pradejau zasiti cs1.š
5. Serveris kurį noretumėte administruoti - webo turniras
6. Kiek jums metų? +- kek ir virai turi piršhtų
7. Ar esate ankčiau buvęs(/usi) prižiūrėtoju kituose projektuose? jo, prasukdavau vieną kitą turnyriuką, bet kai pats iškrisdavau tai stabdydavau ir uždarydavau jį
8. Ar turite Counter-strike 1.6 Steam? mano acc pavoge kaskas is swarm bet paraseu stymui tai jo toj vel busu stymas
9. Trumpai papasakokite apie save: labai megstu turnyrus, kiek visada buvo turnyras fleshe visada dalivavau ir turejau šhvarų cs tai nereikedavo warkodų bet dbr nespejau ussiregistroti nes kaskas pakeite mano email jauciu ir sita acc nuhakino iir nespeauj uzsiregistroti, bet dabar ziuru sustojo turniras tai galvoju gal galiu buti prizh ir padeti uzbaikti turnira kat mixiniai nebekalbetu koks jobnutas turniras ir nekristu fleso reputacije
10. Kaip suprantate prižiūrėtojo pareigas?[bcolor=#3366ff] Turėti autoritetą prieš kitus žaidėjus[/bcolor], [bcolor=#ff0033]nuimti privilegijas kitiems prižiūrėtojams, kurių asmeniškai nemėgstu, [/bcolor][bcolor=#3366cc]organizuoti turnyrus ir kitas įdomybes tam, kad pritraukti žaidėjų (aišku, jei man atsibos, varysiu toliau keltis xp swarme, nes dar trūksta poros powerių)[/bcolor],[bcolor=#ff0033] pardavinėti xp užseniečiams ir nuslėpti nuo valstybinės mokęsčių inspekcijos priėmant pinigus į mano merginos PayPal sąskaitą (o iškilus problemoms po pirkimo - juos užblokuoti, nabent dar xp pirktų arba šiaip susimokėtų)[/bcolor], [bcolor=#3333ff]pakeitinėti kitų vartotojų emailus webe, kad nebeturėtų galimybės atkurti slaptažodžio[/bcolor] [bcolor=#ff9900]ir nardyt kiekvienam priešingos lyties asmeniui !tongue (o kartais ir vienai vienintelei, tačiau jau tuo atveju pasikviesti romantiškai iškylai prie kokio nors ežero)[/bcolor]

avatar
Arabasadministrators commented 4 years ago

Labai malonu, kad semtasi įkvėpimo iš kitų prižiūrėtojų. Legit anketa, tik gaila, jogatranka nevyksta.

avatar
Karolis G commented 4 years ago

Atranka nevyksta sekmes kita karta !kappa

avatar
BMWlauzytojas commented 3 years ago

priimtas

avatar
skiperis_iz_bic commented 3 years ago

priimtas i adminus

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline