language
search
keyboard_arrow_right
avatar
MarTin commented 6 years ago

Šaunuolis, dabar padaugės frag movies !grin1

avatar
anthylo commented 6 years ago

Pradedu šią temą pasidalindamas keliais patarimais.

► Kritimo garsas: Profesionalus žaidėjai šokdami nuo didesnio aukščio ir nenorėdami sukelti "kritimo garso" nusileidimo metu paleidžia kelis kontrolinius šūvius, kurie "užgožia" nusileidimo garsą.
► Minavimas: Jeigu c4 yra padėta šalia kokios nors dėžės, užmeskite ant jos savo ginklą, pradėkite minuoti bombą atsitūpę (laikydami ctrl mygtuką), tada atsistokite. Jūs paimsite ginklą sukeldami garsą, todėl priešas pagalvos, kad jūs nustojote minuoti bombą ir lauks kol vel pradėsite ją minuoti, todel galima dalykas kad neišlys iš savo "slėptuvės" ir nepradės jūsų šaudyti, tuo metu jūs spėsite išminuoti C4 ir taip laimėsite raunda.
►Šaudymas (tapping):
Šaudymas ilgu atstumu:
AK-47 - lengviausias būdas nušauti priešą su šiuo ginklu - šaudyti po 2 kulkas su 0.5sec intarpais. Pajudate į vieną pusę, sušaunate 2 kulkas, tada pajudate į kitą pusę ir iššaunate dar 2 kulkas ir t.t. Svarbiausia šios "technikos" dalis yra iššauti tuo metu kai jau ruošiates paeiti į kitą pusę, bet kolkas dar stovite vietoje. Taiklumas 90-100%.
M4A1 (su duslintuvu) - technika tokia pati kaip ir su AK-47, tačiau M4A1 su duslintu daro mažiau žalos todėl turite taikytis į galvą. M4A1 su duslintuvo skiriasi nuo AK-47 tuo, kad jūs galite iššauti 3 kulkas neprarasdami taiklumo vietoje 2 kulkų.
M4A1 (be duslintuvo) - šio ginklo taiklumas šaudant is toli yra 80-90%, bet jeigu nespėjate užsidėti duslintuvo, taikliausias šaudymas būtų toks: šaudyti po 1 kulką judant i šonus.
Šaudymas vidutiniu atstumu:
šis šaudymo stilius yra lengviausias ir populiariausias, nes pasiteisina tiek vidutinio atstumo tiek tolimo atstumo (reikia taiklumo) situacijose. šaudymas butu toks: iššaunate 4-5 kulkas, tada palaukiate 1sec, kad atsistatytų vadinamas "recoil" ir vėl paleidziate 4-5 kulkų serija. Panasei veikia tiek su AK-47 tiek su M4A1. tiesiog su AK-47 recoil atsistatymas užtrunka maždaug 0.2.sec ilgiau.
►Šaudymas (bursting):
Šaudymas vidutiniu/artimu atstumu:
Šį šaudymo stilių naudoja visi profesionalūs žaidejai. Iš savo patirties sakau, kad man pasiteisino tik šaudymas su M4A1 (be duslintuvo), su AK-47 nepagaunu ritmo. Šaudymas butu toks: išleidžiate 8-9-10 kulkų seriją, palaukiate maždaug 0.5-1sec, kol atsistatys recoil, tuomet vėl iššaunate 5-6-7 kulkų seriją. Antru kartu iššaunate mažiau kulkų tik todėl, kad nužudžius vieną priešą nereikėtų iškart taisytis ginklo.

–----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------]

Visų pirma, yra 4 pagrindinės komandos vadinamos "rates", pabandysiu paaiškinti ką jos įtakoja ir kaip reikėtų jas naudoti.

rate
Ši komanda, pas 95% žmonių yra nustatyta blogai, daugiausia tai žmonės, kurie nežino nei ką reiškia ši komanda, nei kam ji reikalinga ir tiesiog kopijuoja viską iš kokių nors "pamokų". Visų pirma, kad suprastumėme šios komandos veikimą, turime pažvelgti į praeitį. Turbūt visi prisimename legendinį Half-life kūrėjų šedevrą "Quake". Taigi, šiame žaidime taipogi buvo komanda pavadinimu "rate", maksimalus šios komandos skaičius ten buvo 25000, būtent todėl dauguma Counter Strike žaidėjų naudoja tokį skaičių vesdami šią komandą. Tai yra blogai!
Counter Strike, maksimalus "rate" yra 20000, ne kartą įrodyta, kad didesnis šios komandos skaičiaus nustatymas yra visiškai bereikšmis ir tik sunaudoja daugiau interneto srauto.

Žmonės taip pat sako, kad "rate" turėtų būtų naudojamas taip - 25000 LAN'e ir 20000 Online žaidime. Tai taipogi yra melas. Žaidžiant LAN'e "rate" neturi visiškai jokios įtakos, gali būti nustatęs nors ir 1, tai visiškai neįtakos Tavo žaidimo. Turbūt įdomu kodėl? O gi žaidžiant LAN'e, vietoj komandos "rate" yra naudojama komanda "sv_lan_rate", kuri jau būna nustatyta skaičiui 20000. Visi "pro" žaidėjai, kurie manėte, kad LAN'e žaidžiate su 25000 "rate" klydote, jūs visą laiką žaidėte su 20000.

Geriausias nustatymas: 20000

cl_updaterate

Šią komandą nustatyti yra sunkiausia, kadangi jos veikimas priklauso nuo serverio nustatymų, kurių mes daugeliu atvejų - nežinome. "updaterate" yra duomenys kuriuos Tu GAUNI iš serverio. Žmonės dažniausiai nustato 101, kaip ir "cmdrate", tačiau net nežino kodėl.

Taigi, kaip sužinoti kokį skaičių statyti čia? Serveriai naudoja komandą "sv_maxupdaterate", ji nustato kiek daugiausia duomenų serveris siųs Tau. Pradinis skaičius yra 30, kas serveriui yra labai nepalanku, dauguma serverių naudoja 100+, tačiau dar galima aptikti ir serverių, kurie naudoja 30, dažniausiai, tai serveriai sukurti nesusigaudančių ką daryti žmonių. Galimybės sužinoti koks "sv_maxupdaterate" - nėra, tačiau mes galime tai pamatyti linijose pasinaudoje "net_graph 1" komanda.

Tai sužinoti, nustatykite savo "updaterate" ties 100, tuomet "ex_interp" ties 0. Tuomet prisijunkite prie serverio, jeigu matote daug orandžinių ir geltonų taškiukų, tai reiškia, kad jūs negaunate pakankamai duomenų. Bandykite mažinti savo "updaterate" po 10, iki tol, kol dings orandžiniai ir geltoni taškiukai. Jeigu serveryje"sv_maxupdaterate" nustatytas 30, tuomet taškiukai dings, kai "updaterate" nustatysite ties 30 ir t.t

Bet ką daryti, jei aš prisijungiau į serverį, kuris turi "sv_maxupdaterate" 100+?
Kaip sakiau, daugelis tiesiog nustato "updaterate" ties 101 ir palieka, tai yra negerai. Jūsų nustatymas turi sutapti su "ex_interp" nustatymu, kitaip nesutaps jūsu gaunami ir išsiunčiami duomenys. Idealiausias variantas būtų nustatyti šią komandą ties 100, taip ji puikiai derinsis su "ex_interp" nustatytu ties 0.01. (apie tai vėliau)

Tai, kad serveryje padaryti tokie nustatymai, dar nereiškia, kad serveris sugeba juos išnaudoti. Tokiu atveju "updaterate" reiktų mažinti iki tokios ribos, kurią pasiekus orandžiniai ir geltoni taškučiai dingtų.

Geriausias nustatymas: 100
Tai taikytina, turint galvoje, kad serverio "sv_maxupdaterate" yra nustatyta 100+.

ex_interp

Ji glaudžiai susijusi su "cl_updaterate".
Idealiausias nustatymas yra - 1 padalinta iš jūsų "updaterate" nustatymų, t.y jeigu "updaterate" yra 100, tai 1/100=0.01. Tokiu atveju "ex_interp" turėtų būti nustatytas ties 0.01.

Geriausias nustatymas: 0.01 (priklauso nuo jūsų "updaterate"

IŠVADOS:

rate 20000

cl_cmdrate 105
Jeigu jūs turite 100 fps.

cl_updaterate 100
Jeigu serverio "sv_maxupdaterate" yra 100+.

ex_interp 0

avatar
Alutis commented 6 years ago

Žinau kad kopijuota, bet vistiek maladec kad įkėlei dėl kitų, kad žinotų. +rep

avatar
Exlendo commented 6 years ago

Nice

avatar
anthylo commented 6 years ago

Alutis parašė:

Žinau kad kopijuota, bet vistiek maladec kad įkėlei dėl kitų, kad žinotų. +rep

tai aš ir norėjau pasidalint su jumis;)

avatar
Fightas commented 6 years ago

Blia daug geros info, respect !up

avatar
saluchaadministrators commented 6 years ago

2014 metų info,kuri šiek tiek jau senoka, ir dalis yra jau sukurtos pamokos. Bet tiek to.

avatar
SmUrFaSx commented 6 years ago

dekui

avatar
Dencikas commented 6 years ago

Dėkui!!liux

avatar
Back commented 6 years ago

Dekui

avatar
HiddenInTheSmoke commented 6 years ago

wiska zinojeu bet dq

avatar
cmej commented 6 years ago

Ačiū

avatar
Sirmuzas commented 6 years ago

Dėkui! !hi:P

avatar
Chees commented 6 years ago

Fenk jū

avatar
Freak commented 6 years ago

Smagu, kad padedi,šaunuolis !cool1!liux

avatar
biggie commented 6 years ago

Puiki pamoka ;)

avatar
babajus commented 6 years ago

mldc =]

avatar
Klebenciukas commented 6 years ago

vsio dabar as diewas ceso

avatar
MixFix commented 6 years ago

!up

avatar
Tuxedo commented 6 years ago

Puiki pamoka, kad ir koks senas zaidimas bebutu, bet vistiek sutinkame ne viena naujoka, tai galbut kam ir pravers. Jei nustojot tobuleti zaidime, tai siulyciau pradeti zaisti csgo, ofc ten cytu daug, bet didesnes galimybes tobuleti. Reakcijos, aim trainingas custom mapuos ir tt. o labiausiai patobulesite ant mastymo ir grize prie 1.6 zaisite visai kitaip, gal prireiks keletos dienu vel adaptuotis prie saudymo, nes man asmeniskai po csgo ant cs1.6 spray visai nejo, tik aimint. yt daxuja guide kur galit pasikelt savo zinias. o geriausia isvis nezaisti sito zaidimo. :)

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline