language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Amanda commented 3 years ago

1. Trumpas pasiūlymo aprašymas(keli zodziai) - ištaisyti serveryje esančias spragas(BUG'us)
2. Jūsų pasiūlymas(detalus)-
Taigi,kaip ir kai kurie pastebėjote,SWARM serveryje yra užsilukusių spragų,žinoma,tam kiša koją ir naujai atsiradę MOD'ai.(Na,bent jau pagal atnaujinimus jie nauji).

 1. „Mincer Mode“: prasidėjus šiam MOD'ui,keršytojas(nemesis),jei turi išsitobulinęs Balrog pirštines(žinoma reikia turėti tam tikrą lygį),gali naudotis jomis kaip žudymo priemone - vietoj rankų.
 2. „Mincer Mode“: prasidėjus šiam MOD'ui,kai kurie keršytojai gali pavirsti iš keršytojo į zombį „TANK“. To,manyčiau,neturėtų būti.
 3. Zombis  „Light“: prasidėjus roundo pradžiai zombis praranda savo galią - didelį greitį ir turi tokį patį greitį kaip ir visi kiti zombiai(ši spraga būna tik round pradžioje).
 4. Zombis  „Smoker“: pradėjus naudoti zombiui savo traukimo galią(grab),kartais,na,bent jau asmeniškai man,pradeda strigti - atsilieka veiksmai. Pavyzdžiui: pradeda traukti zombis,o veiksmai atsilieka 1-3sec. (Tai vyksta asmeniškai man,esu girdėjusi panašių situacijų iš kitų žaidėjų,bet ne iš visų).
 5. Zombis  „Light“: tapus šiuo zombiu ir tada pavirtus iš  zombio„Light “ į zombį  „Tank“(ne po mirties),pasisavinamas zombio  „Light“ galia - greitis,nors tuo metu jau esate pavirtęs į zombį  „Tank“.
 6. SF-Gun(MP5 Navy) bei Mini-Gun(M249): Galima paimti nuo žemės ginklą,neturint reikiamo lygio bei nesant išsitobulinus. Iš dalies,tai gal ir gera spraga žaidėjų atžvilgiu. Lengva pasikelti lygį atsižvelgiant į padaromą ginklų žalą,suteikiama galimybė pasidžiaugti ginklais. Bet iš kitos pusės to neturėtų būti.(Na,bet kas čia žino,gal tokia idėja ir buvo!)
  Ačiū už supratingumą! :)
  3. Nuoroda- Nuorodų neturiu,manyčiau čia reikėtų konfigūruoti.
  Linksmų visiems ateinančių švenčių! :))
avatar
Klebenciukas commented 3 years ago

Už hhh

avatar
Arabasadministrators commented 3 years ago

Aš tik už tai, kad serveris gyvuotų ir tobulėtų, bet tam, kad ištaisyt tokius palyginti smulkius bugus reikia daug laiko ir pastangų, aišku nekalbu apie unlockus, juos ištaisyti tikra lengva.

avatar
babajus commented 3 years ago

sutinku su viskuo bet del 6 ne :D

avatar
Fightas commented 3 years ago

Už, aišku ne viena tema jau tokia buvo, džiaugiuos jog visi pastebit ir norit jog serveris klestėtų :D Aišku man labai patinka kai su tanku galiu greitai lakstyti ar imti kitus gunus nuo žemės :D
Dėl nemesio tai čia jau LABAI senai reikėjo tai padaryti.
Patarimas jeigu suletėja zombis x3 serveryje roundo pradžioje, pasiimkit granatą zombių, bent man atsistato

avatar
Binderis commented 3 years ago

Meh už.

avatar
yAk commented 3 years ago

už.

avatar
Kebabiukas commented 3 years ago

Uza

avatar
0 brains commented 3 years ago

++

avatar
cmej commented 3 years ago

..

avatar
Im The One commented 3 years ago

Uzh

avatar
fleshas.ltadministrators commented 3 years ago

Del mincer mod, sutinku, reikes pataisyt, bet tik po nauju :D

avatar
Amanda commented 3 years ago

Papildau:
7) Paėmus SF-GUN nuo žemės(MP5 NAVY UL 28lvl),nežinau kaip dėl Coil-MG(M241 - MACHINEGUN UL),kitą round žaidėjas paėmęs MP5 Navy ginklą gauną jį ištobulintą,nors jo nebuvo išsitobulinęs

fleshas-sticker
Contacts
 • Skype: fleshas.lt
 • Facebook: fleshas.lt
 • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_alt
gif
chat_bubble_outline