language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Exodus commented 8 years ago

Tai nepirk tu nk nieks neprašo vanelink patenkintas i kitus projektus neprakaitaves man pakenkt.

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

nes siuose tik demo jis pazeide sias taisykles
6. Draudžiama ižeidinėti kitus žaidėjus
8. Draudžiama floodinti
4. Negalima keiktis per admin chata (@)
5. Draudžiama baninti žaidėja jei nesate įsitikinęs 100%, kad žaidėjas naudoja pagalbines programas. (Bent kelis map'us paspectinkite)
6. Draudžiama naudoti (slay, kick , slap) komandas jei jos nėra būtinos.
7. Draudžiama baninti žaidėja vien dėl to, kad jis tau nepatinka!
11. Draudžiama naudoti jointeam komandą.
2. Ižeidinėjimai ( iki 30min ) uz ka 3val dejo? :) Tegu pasiziuri adminai demo ka sudvabalis su savo draugeliu isdarineja. Sako laisvas :D pats tu kurva laisvas

avatar
Exodus commented 8 years ago

Aš jo laisvas. O tu atėjas i serva laisves neturesi galboke krw

avatar
Exodus commented 8 years ago

Ką čia bandai įrodyt keldamas tu tuos demo ir aiškindamas ka pažeidžiau. Galėčiau daug daugiau demo prikelt kai buvai su coolgate nicku.

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

idomiai cia kalbi. Nepirkt? gerai cia sneki :D tu dabar atmink rasai gi visu internautu akyse, tu gi kurva asile prisipisineji swarm serve prie visu bl. Tu gi sudus beri ant servo. O as tik teisybes ieskau kad toks zasinas nh butu is cia ispirtas ir duotu normaliems zaidejams lost.

avatar
Exodus commented 8 years ago

Nusiskundimų nei vieno nematau vaikas. Ateik geriau skype pasiaiskinsim laido riteri mažas :)

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

Dabar isivaizduok kaip atrodo tavo zodziai, naujai reg zaideju akyse, manau jie gerai pagalvos ar eit cia lost nes tu su savo buku mastymu gali gi uzbanint.

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

O jeigu as tave smeiziu tai gi eik skuskis Pagr flesh adminui :) jis pamatys demo kuri sumeciau ir musu chat avies galva tu

avatar
Exodus commented 8 years ago

Eik bazaro pasigauk geresnio vierhas, nes tau grūzas čia rašyti.

avatar
Exodus commented 8 years ago

Šmeiži mane :DDD Tu krw rmt daužtas bšk :D

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

Gali rasyt ka nori. :) sakau as to neuzmirsiu ^^ pasikeisiu nick, ir t.t. Biski paslysi ban is kart. Galesi Skundus rasyt suvo draugeliui kuris tave uztaria

avatar
Exodus commented 8 years ago

Vėl nick keisies? As tavo IP Turiu degrade manai pavyks nuo manes pasislėpti vierhe tu masofkinis

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

jei tau ner ko bijot ko cia dar rasai? :) laisvas esi eik lost :) cia nepasiseke rasysim flesha.lt arba standartuj ir daugeliui kitu normalesniu zmoniu

avatar
Exodus commented 8 years ago

Sekmės :))

avatar
Frenchas commented 8 years ago

rakinkit sita tema tegul i pm bazarina

avatar
sasha commented 8 years ago

-rep dėjo, kad tipo ne man kištis į tai :D Mat atsirado tokių kurie man papis prota. Dabar žiūrėk tu daunas ir klausyk
1. Jeigu transas tau nepatinka, NĖRA TOLKO pritarti tam kuris ant jo stumia.
2. Kaip ir sakiau šioje situacijoje buvote kalti abudu.
3. Iš 1 demo matosi kaip lendi prie jo kol pradėjai gauti kickus.
4. Dar pazysk čia, tai susirasiu STEAM id ir galėsi eiti NAHUI.
Tavo pasirinkimas, žaisk arba dar priekaištauk man, kad nepadariau tai ko tu norėjai. Vsio laisvas.

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

pagal tavo kaip priziuretojo Rasleva galima sprest ka tu manai apie naujus cia uzsireg zmones :) tai vat mielas priziuretojau mano nuomuone yra apie tave Lygiai tokia pati ir ir tavo apie mane aciu uz demesi galit trint tema.

avatar
Comb0Energetinis commented 8 years ago

matosi Kalba axujieniausias Priziuretojas, kuris net nemate stobal visu 3 demo :D o viskas prasideda NUO 54 minutes kai CT buvo zaidejas, Transas Ji SLAY uz Nieka, tada jis paklause uz ka slay? Su keiksmais Tada Ji isbanino? ADMINAS PATS ISPROVOKUOJA TOKIAS SITUACIJAS O TOKS KAIP TU BL PADEDI JAM

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline