language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Hakumen commented 8 years ago

Sveiki. Mane jau taip pat pradejo uzknisti tie kurie perka privilegijas tik del imuniteto. Todel kai ka sugalvojau. Kodel nepadarius taip, kad pirkti butu galima tik uzsiregistravusiems fleshe.lt ir prazaidusiais cs tam tikra laiko tarpa. Pvz jeigu koks cyteris nores admino, jis tures prazaisti sakykime : 24 valandas. Per tiek laiko, priziuretojai arba adminai, spes pamatyt cyteri ir ji uzbaninti. Taip sakant, bus labiau palaikoma tvarka, ir nebus tiek ahujielinanciu adminu. Dekoju kad perskaitete, ir jeigu panaudosite si sumanyme projekte, butu dar geriau

avatar
FunkyMan commented 8 years ago

As uz viska kad tik dundukai Immunity nepirktu ^_^ Bet kad ir kaip gera ideja butu, tie dundukai leidzia pinigus ir ching ching fleshas gauna.. Tai nzn as :D

Mane aplamai uzkniso cia siust skundus del S. Admin cyteriu ar dar kokiu nesamoniu, i kurias Priz. Neziuri. Tai koks tolkas tai daryt. Tegu jie laksto, jiem px man px :)

Edit: Pazaidziau publice po sito kai parasiau. Jezau kas ten daros, belenkiek tu superiu ir tie superiai nei moka elgtis su privilegijom, nei jie moka zaist. Naudoja whasus visokius tai zdz. Fleshas serveriai eina zemyn mano manymu.

avatar
Hakumen commented 8 years ago

Na zinai mano manymu jau geriau fleshas gautu bisky maziau is tu "dunduku" bet bent be tu dunduku bus normalus zaidejai ir serveris nesmuks zemyn. Tai va is aukstuomenes zmones ka nors padarykit.

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline