language
search
keyboard_arrow_right
Topic is locked 🔒
avatar
kyronas commented 24 days ago
  1. Nickname in game - NaktinioMV #1 (senas nick kyronas)
  2. Your real name - Tomas
  3. skype/discord - discord: kyronas1993
  4. Counter-strike 1.6 experience in years - 20m, 50/50 tiek kz , tiek public.
  5. Which server you want to supervise - bhop serveri.
  6. How old are you? - 31m.
  7. Have you ever been a supervisor (list out the projects if you have)? - Buvau daug kur ir nemaza laika.
  8. Do you have Counter-strike 1.6 Steam? - Taip
  9. About your self - Per ilgus metus , labai pasikeites esu , su daug ko pradejau sutarti , ko pasekoje nesutardavau su dauguma, kas mane pazysta :D , daug bendrauju su zmonem ir padedu jiems kalbant apie zaidimus. O taip labai linksmas zmogus esu , miegstu prajuokinti daznai :D , kaip sakant metai eina ir keiciames :).
  10. In your thoughts describe, what is a supervisor - Vadovo funkcija yra sprendimu priemimas , geram vadovui budinga pasitikėjimas savimi, pagarba zmonems, , komunikabilumas , jis taip pat turi gebeti pripazinti savo klaidas ir uz jas atsiprasyti.
avatar
Man commented 24 days ago

Nejuokink klounas

avatar
kyronas commented 24 days ago

"Man" malonu , tas kuris labai graziai bendrauja su zmonem, prakalbo , daugiau nerasysiu, cia ne chatas.

avatar
fleshas.ltadministrators commented 24 days ago

@kyronas, kompetencijų vertinimui reikalinga ši informacija:
Tavo PB lj, scj, cj.
Kiek metu esi pražaidęs KZ ar HNS
Flesho bhop map listas, kuriuose laikai top 1

Edited 24 days ago by fleshas.lt
avatar
kyronas commented 24 days ago

Supratau, cia biski kitaip pas jusu , jei gerai supratau ko manes prasot:

  1. lj pagrinde sokineju rec 257 , daznai 252-255 vaikstau su 6 strf, bj rec 247 , su cj ir scj problema , nes kitoks valdymas pas mane ir sunkiau yra :D
  2. kz ir hns kaip ir minejau is tu 20m apie 10m hns tiek kz , tikrai suprantu kaip kas.
  3. topuose nesiligiuoju , svarbu pereiti man , profas nesu ant hard mapu :D , plius lj topai ir mapu laiko topai nemazai cytu yra.
Edited 24 days ago by kyronas
avatar
Last Saiyajin commented 24 days ago

Manau kad prazajdes fleshe 30dienu turi pilna teise buti prisiziuretojes, palaikau kyrona

avatar
MarTin commented 24 days ago

Šitas veikėjas, nu baikit nemanau

avatar
saluchaadministrators commented 24 days ago

Manau užteks to, kad suteikėm progą išvis žaist Flesho projekte.

avatar
Man commented 24 days ago

Man nereik maloniai su jais bendarut nes as i adminus nelendu kaip tu visur sulyst visiems i sikna bandai :D o gaves tuos adminus paleidi sparnus velnias, niekada nebuvai ir nebusi normalus ir taskas, kad cia rasai savo verksnio litanijas, kad pasikeites, gali pagydyt savo dvejiem draugam xD

avatar
kyronas commented 24 days ago

Supratau , ačiū. O ponas manas, nerasyk ko nežinai, aš masofkei zaidziu , dėl to ne tau spręsti, kaip kas, palikęs visus neigiamus servus aš ir nebėra problemų. Gerai ,
gero vakaro visiems ;), bandžiau , vien dėl to , kad karts nuo karto rėkia kzherius išvalyti , o adminu mažai bhop serve arba offline.

avatar
Man commented 24 days ago

Saunuolis

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline