language
search
keyboard_arrow_right
Topic is locked 🔒
avatar
Youtube Masala commented 2 months ago

. Asmuo kurį skundziate (nick) - Tinky Winky
2. Serveris- [Fleshas.lt] Public 24/7
3. Priežastis- free gag, sgs, ir ban ne pagal kompentencija
4. Irodymai (ss arba demo)- demo sgs nors sako, kad nėra jo, https://www.mediafire.com/file/rhkrgw29ne5famq/[Fleshas_lt]_Public_24_7.dem/file
atejau su nick: LukTelK, per mikrofonas šnekėjau, Yala, mašala, alah bar, vermuta, ir gavau gag po 16 min, demo to neturiu, bet adminas nėra kompentigas.

https://www.mediafire.com/file/rhkrgw29ne5famq/%5BFleshas_lt%5D_Public_24_7.dem/file
šitas demo kai gaunu ban 1 val pačiame gale, o jei žiūrėsite nuo pradžių, tai demo apie Fleshas.lt Bachurus, kaifa, bachuravima, 5 metų draugystę, aborta, susigražinima, užsimezgusia draugyste, saibas...

  1. Žaidėjo steamid / ip (BŪTINA!) - "Tinky Winky" STEAM_0:0:137198876
Edited 2 months ago by Youtube Masala
avatar
Tinky Winky commented 2 months ago
  1. Niekur nemačiau taisyklės dėl sgs ir gs. Yra taisyklė kaip ir sakiau dėl timinigu laužymo su parašiutu.
  2. 1h banas už įžeidinėjimus t.y. public serverio taisyklė Nr. 6.
Edited 2 months ago by Tinky Winky
avatar
Youtube Masala commented 2 months ago

Tam yra mute, jei tau tas žaidėjas nepatinka, ar nenori jo girdėti, aš į mokrofona nerėkiau, tik kalbėjau. O tu ne viena karta gaginai, jokio ispėjimo nebuvo,ar mokrofonas blogas ar kažko panašaus, 37 metai, bet kaip vaikas elgiesi 14 metis.

avatar
Youtube Masala commented 2 months ago
  1. Prieš baninat už lengvesnius nusidėjimus privaloma pirmiau ISPĖTI, nepaklusus baninama. (Pvz.: Kalbejimas per mic)
avatar
Tinky Winky commented 2 months ago

Dėl kaip vadini kalbėjimo į mikrofoną tikrai nebučiau davęs gago, žmonės žaidžia, kalba ir nei vienas jokio gago negauna, tai gal vis dėl to kažką netaip darei???
Pirmas gagas ir buvo kaip įspėjimas, jeigu tu po pirmo karto nesupranti, jog darai kažka blogai, tai jau ne mano problemos. Kalbėdamas apie metus patarčiau pasižiūreti į save, is balso tikrai ne vaikas, bet nepatingėjai juk prirašyt nesąmonių į forumą kur tikrai esi ne teisus ir mapo gale gražiais zodziais visus apvadinti:)

avatar
Youtube Masala commented 2 months ago

Visų pirmą reikia parašyti, kad tavo mikrofonas trašką ar blogai girdisi, o antra ir mapo gale gražiais zodziais visus apvadinti:) šitas jau gerai girdėjosi? Netraškėjo?

avatar
Tinky Winky commented 2 months ago

Kodėl tu pilnai keiti mano žodžių prasmę :D
Nebuvo nei žodžio apie traškėjimą, tu tiesiog rėkei į mikrofoną, o kito mapo gale labai aiškiai pradėjai klot apvardžiavimais ir keiksmažodžiais. Nedaryk sau gėdos ;)

Edited 2 months ago by Tinky Winky
avatar
Youtube Masala commented 2 months ago

Tu tiesiog piknaudžiauji ADMIN privilėgijom, jokio rėkimo nebuvo, tiesiog aš admin, darau pagal save, nebūtų taisyklių, čia nieko nekelčiau, nes būtų beprasmiška..
Kokio mapo gale, tu de_inferno mane gaginai be priežasties, tiesiog gag ir viskas ant chat, pokalbiu, teamchat IR TAIP NE KARTĄ
37 METAI, bet proto nėra.
Realiai man tai p... aš čia nebeisiu žaisti, nes čia kiek pastebėjau ADMIN yra kaip žaislas jums, nusiperku ir darau pagal save, tam yra taisyklės, ir jų turi laikytis visi, aišku nesu pats šventas, bet nebūčiau čia nieko įkėlęs, jei nebūtum manęs be įspėjimo gagines, nors parašęs, tavo mic blogas ir tipo kaip sakai rėkiau, nieko nebūčiau kėlęs....

avatar
Tinky Winky commented 2 months ago

"Kokio mapo gale, tu de_inferno mane gaginai be priežasties".
Kalbu apie awp_india žemėlapi kur gavai 1h baną už ižeidinęjimus.

"nes čia kiek pastebėjau ADMIN yra kaip žaislas jums, nusiperku ir darau pagal save"
Adminas nėra pirktas, gautas už top1 serveryje.

"jei nebūtum manęs be įspėjimo gagines, nors parašęs, tavo mic blogas ir tipo kaip sakai rėkiau"
Aš manau jog kiekvienas adekvatus žmogus po rėkimo į mikrofoną gavęs gag nebekartos tos pačios klaidos. Tavo veiksmai labiau atrodo kaip provokaciją jog pasilinksminti ir pasikandžioti forume.

"Tu tiesiog piknaudžiauji ADMIN privilėgijom, jokio rėkimo nebuvo, tiesiog aš admin, darau pagal save"
Tu esi vienintelis žmogus kuris iš manęs yra gavęs gaga, visi normaliai kalba, dainuoja, bendrauja, bet ne rėkia i mikrofoną kas kart kiek įmanoma garsiau:)

Edited 2 months ago by Tinky Winky
avatar
Youtube Masala commented 2 months ago

Nei vienas žmogus nerašė, kad rėkių į mikrofoną, po mano pasakymo, Yala, mašala, alah bar, visi sudėdavo ":DDDDDD" o tu gag be įspėjimo, dabar suprantu, kodėl b... dėjas ant to admin, nes nemokamai gavai...
Neberašyk į šitą tema, ateis valdžia ir pasakys, aš kaltas, tu, ar abu.

avatar
Tinky Winky commented 2 months ago

"Nei vienas žmogus nerašė, kad rėkių į mikrofoną"
Kai tu kažką darai, tau būtinai reikia pasakyti jog tu tai darai ir pats savęs visiškai negirdi ir nepastebi?

"o tu gag be įspėjimo"
Buvo duotas 1min gagas kaip įspėjimas, bet kaip supratau tu pagalvojai aj po*** parėksiu dar, gal gausiu gaga ir galėsiu paputoti ir pakelti bangas forume dėl kontento;)

avatar
Youtube Masala commented 2 months ago

Visa diena kitam projekte lošiau, niekam neužkliuvau, čia atėjau, jau pasirodo nekalbu, o rėkiu...
Neverta čia kažką diskutuoti, nei aš eisiu čia daugiau žaisti nei ką. Smėlio dėžė, kas kaip nori taip ir daro.

avatar
Deimosiukas commented 2 months ago
this post is deleted
avatar
sauth commented 2 months ago

Atmesta. Buvai baudžiamas teisėtai.

Edited 2 months ago by sauth
fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline