search
keyboard_arrow_right
fleshas.lt
Malaletkas commented 3 years ago

Queen Lama parašė:

Parašysiu tą [bcolor=#0099ff]UŽ[/bcolor] nors nėra labai būtinas dalykas , o tos 10s manau būtu tik tiems žaidėjams kas biški vėluoja į rnd prisijungti , nes nekarta man bent yra nutike taip kad rnd biški praėjus prisijungiau ir jau zm respe nupjauna.

Dekuj už nomone lama

sulau padariti kad kai katik atini i serva kad dotu 10sec protect nes usknisa kaip zombei ateyna ir yskerta ir nespejy nusipitky upkreid ir aitemu tai jo kas sutynka dokit +rep ir sakot us arba pres.

**_```
[big][bcolor=#000000][bcolor=#6699cc][color]pabaika.[/color][/bcolor][/bcolor][/big]

wirusback commented 3 years ago

Ką galiu pasakyti, šiaip nesamonė totali. Tai kodėl "Zombiams" irgi neduoti protect 10sec kaip tu sakai? Toks serverio pobūdis, vieni puola kiti žudo. PRIEŠ

Fightas commented 3 years ago

Nemanau jog padarys, neees nėra labai būtinas dalykėlis, bet kai pagalvoji būtu tikrai naudinga, sutaupytų daugėlio CT nervus 😄
Autorinės teisės priklauso Kirr141 😄
Už vien dėl to, kad kažkokį pasiūlymą sakai, bandai gerint servą !up

Kol nueinu iki respo spėju viską ul pasidaryti tai nematau čia problemos tikrai.

o pae naujokus nepgalvojei?

dnmk commented 3 years ago

naujokai per laika ismoksta sita dalyka

bet jaigu lag pc nu karose rasikit nomones

Nėra ką labai ir mokėti čia. Naujokam ir 10sec neužteks mano manymu kai kuriem ul pasidaryti.

Rašot už - prieš ir nuomonę

Fightas commented 3 years ago

Tikrai neatsiras nors vienas kuris sakytu, ble kokia nesamone čia padare, kodėl nemirštu tik atsirades 😄 Aišku iš zombių pusės smagiausia yra visokius : player, no swear pirmom sekundėm nukirst neužlipusius. Daugumai zombių serverių yra tas dalykas, bet nelyginu su šituo swarmu, ten zombie

Klebenciukas commented 3 years ago

Pries nes tai nera butinas dalykas hhh

Queen Lama commented 3 years ago

Parašysiu tą [bcolor=#0099ff]UŽ[/bcolor] nors nėra labai būtinas dalykas , o tos 10s manau būtu tik tiems žaidėjams kas biški vėluoja į rnd prisijungti , nes nekarta man bent yra nutike taip kad rnd biški praėjus prisijungiau ir jau zm respe nupjauna.

Klebenciukas parašė:

Pries[/quote ka se rasei staigei pakeity nomone arba sinai kas 3x lauks pragaras

GustasLTo commented 3 years ago

As sakyciau UZ nes man leciau krauna servus ir kai uzkrauna dazniausiai atbega zombiu ir dead nh.

Im The One commented 3 years ago

Be nuomones

yAk commented 3 years ago

pries.

Zaidejas -_- commented 3 years ago

Contacts
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_alt
gif
chat_bubble_outline