language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Queen Lama commented 7 years ago

1. Asmuo kurį skundziate (nick) - [bcolor=#00ccff]studentas aka (50 cent)[/bcolor]
2. Serveris-Deathrun
3. Priežastis-Lipimas ant map , šaudymas per free. + IP , STEAMID changeris.
4. Irodymai (ss arba demo)-
[bcolor=#99ffff]1Map'as[/bcolor] http://www60.zippyshare.com/v/WC4gel67/file.html
[bcolor=#99ffff]2Map'as[/bcolor] http://www95.zippyshare.com/v/dNsj2Ow1/file.html [bcolor=#ffff00](čia jau atėjo su kitu IP ir SteamID)[/bcolor]
5. Žaidėjo steamid / ip (BŪTINA!) -
bcolor=#ffff66[/bcolor]
[AMXX] studentas's IP address : 84.15.179.8
CPU In Out Uptime Users FPS Players
74.51 0.00 0.00 76 0 53.29
bcolor=#ffff99[/bcolor]
[AMXX] studentas's IP address : 78.61.74.224
CPU In Out Uptime Users FPS Players
100.40 0.00 0.00 68 0 41.09

avatar
Arabasadministrators commented 7 years ago

GRAZEJ TU CE GYVAČIU SUVYNIOJEJ =]]]

avatar
50 cent commented 7 years ago

toj pl mano ats pazesiu demo
9. Prieš baninat už lengvesnius nusidėjimus privaloma pirmiau ISPĖTI, nepaklusus baninama. (Pvz.: Kalbejimas per mic) baninai iskart zmogu jokio ispejimo nebuvo negrazu tavo atzvilgiu jo sutinku as lipau ant map bet as tau kaip zmogui pasakysiu pazek is kitos puses as nebegu pirmas ir nekertu tero leidziu naujiems zmonem kurie nemoka zaisti mirti ir pns laukiu kol visi nulipa ir tada tik nukertu ar man pereiti taip ar kitaip nera skirtumo ta mapa as kiaurai isilgai pereinu o del ip changer seniuk visa gyvenima turejau viena ip tai del sito ziaurei klysti :D

uz map lipima 30 min gausiu ban o tu uz 9 taisykles nepaisima ir kurima savo taisykliu oj nzn nzn
nes nera tokios taisykles kad jei zmogus paraso saip free negalima kill su gun aisku jei butu votas ir isrinkta teigamai tada negalima sutinku o tavo situacijoj saip is oro parasei free

avatar
Queen Lama commented 7 years ago

9. Draudžiama nušauti teroristą jei jis duoda free roundą.
Aš daviau free roudna mygtukų nespaudinėjau , o per tuos /FREE ir taip gun negalima pasiimti į rankas tai pats pagalvok…
o dėl to žmogaus kurį išbaninau , jau esu nepirmą kartą mates kaip ant map laipioja netik šitam bet ir kituose map.

avatar
50 cent commented 7 years ago

vienu zodziu buvo toks skundas del tu free zmogus irgi gavo ban uz tai kad per free be voto su ak nukirto gavo bana pats sirdim dar parase kad tokios taisykles nera turi buti butinai su votu tai praktiskai
o jei tu taip nori pagal taysykles kariauti su manim net nevark nes pazeidei 9 ir 12 taisykle pats

avatar
Sirdim i Sviesa commented 7 years ago

Na nežinau, IP tai tikrai jis nekeitinėja, nes kai tik ji užbaninu jis iš karto man į PM rašo ir klausia, kas, kaip, kodėl.

Žaidėjas yra užbanintas.

Dėkui, kad pranešei :) .

Skundas priimtas.

#Tema rakinama

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline