language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Italas commented 7 years ago

Labas zuikuti

avatar
Italas commented 7 years ago

Sveiki zuikuciai. Esu gimes Vilniuje, baigiau Emilijos Pliaterytes vidurine. Jau 10 metu kaip gyvenu Italijoj, Milane. Cia studijuoju teise ir dirbu buhalterine programa platinancioj imonej. Turiu sena kibira Alfa Romeo su krioksianciu 2,4 dyzeliu…reiks keist i kokia Fiat Multipla ciuju nes kaip Italas be Multiplos (juokaju blyn). Turiu nuostabia zuikiene su kuria pykstuos ir myliuos apie 10 kartu i para. Nu gryni zuikiai.
Zaidime, jei dar to nepastebejot, naudoju aima, wh, speed (juokauju blyn) ir sneku nesamones vadindamas visus zuikiais ir besijuokdamas nes man cs yra nuostabus budas praleisti laika kai lauke 40 laipsiu (kaip siuo momentu).

1. Koks jūsų slapyvardis žaidime? Italas
2. Koks jūsų vardas?(Galima ir pavardę) Lorenzo Giliauskas
3. Amžius?: 25 nors blyn atrodau penkiolikos
4. Apibūdinkite save?: Esu labai piktas, nedraugiskas ir vadinu visus zuikiais. Be savo aukso, kavos ir to myzalo pavadinto Corona neisgyvenciau.
5. Jūsų pomėgiai?: Neturiu nes esu labai liudnas zmogus.
6. Turite brolių, seserų?: Du maziukus broliukus zuikucius, Kristijonas 7 ir Tomas 6. Maladec mama, prabudo, kad dar nori vaiku kai man 18 suejo.
7. Kokį augintinį namuose augini?: Turejau super grazia katyte vardu Tigra...ir du Japoniskus pauksciukus, FuckYou ir FuckMe.
8. Iš kokio miesto kilęs?: Vilniaus.
9. Ką sportuoji? Kiek laiko? Kokie rezultatai? 10 metu krepsinio, 2 metai kartingu, 2 metai plaukimo, 1 metai Aikido..
10. Kuo užsiiminėji laisvalaikiu?: Kai tik galiu begu kuo toliau nuo miesto su savo zuika ar zuikiais.
11. Įkelk savo nuotrauką: Facebookas Lorenzo Giliauskas.

avatar
H1Ro commented 7 years ago

[Priviet, reiks kažko kreipkis zuiki[/b]

avatar
Italas commented 7 years ago

Butinai zuiki

avatar
Big Sale commented 7 years ago

Sveikas atvykęs, zuiki :)

avatar
Italas commented 7 years ago

Aciu zuiki

avatar
truts commented 7 years ago

Labas zuiki

avatar
cmej commented 6 years ago

Oo sveikas! :)

avatar
Street Workout commented 6 years ago

Sveikute B)

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline