language
search
keyboard_arrow_right
avatar
akewood commented 8 years ago

Sveiki visi, žaidėjai ir administratoriai ir aukštesniū pareigū žaidėjai kaip ir sakiau turiu pasiulyma ir tas pasiūlymas naujos taisyklės kaip mačau nelabai daug kas siūlo taisykliū na ir reikėtū naujesniū žinau kad esu naujokas bet vistiek gal kadanors pravers :)

Taisyklės ADMINISTRACIJAI:
PADĖTI ŽAIDĖJAMS. "1 ĮSPĖJIMAS"
NEBANINTI NAUJOKŪ KURIE NESENAI ATĖJO Į SERVERĮ NEBENT PRAŽASI 2 DIENAS. "2 ĮSPĖJIMAI"
KLASUYTI AUKŠTESNIŪ PAREIGŪ [VISIEMS] NET ADMINISTRACIJAI. "1 ĮSPĖJIMAS" NEDARYT NESAMONIŪ IŠ ŽAIDĖJŪ. "2 ĮSPĖJIMAI"
KLAUSYTI VYRESNIŪ/VYREUSIŪJŲ ŽAIDĖJŪ PAREIGŪ. "PERSPĖJIMAS"
NENREVINTI ŽAIDĖJŪ/ADMINISTRACIJOS. "BAN 10MIN"
NEYŽEIDINĖTI. "BAN 20 MIN"
NESIKEIKTI NEBETN MIRŠTI IR LABAI SUSINERVUOJI IR TAI RETAI. "BAN 30 MIN"

Žaidėjū taisyklės:
Nenaudoti palengvinančiū programū žaidime/serveryje. "BAN MĖNESIUI"
Neyžeidinėti aukštesniū patreigū "PERSPĖJIMAS"
Neyžeidinėti naujokū nes nuo pačio savininko gausite ban'a visam laikui jei dar bus nepražaides 2 dienū. "PERSPĖJIMAS"
Žaidėjas gali žaisti tik nuo 12 Metū, kas kalbės kaip 7 metū tas bus išbanintas amžinai :)
Daryti tarpus "BAN 60 min"
Nežudyti iš nugaros "ban 50 min"

Jeigu savninkas nesutinka nebebus galite basluoti :| jeigu savininkas parašys ne tai ne jei taip taip :) sėkmės, pildant anketa.

avatar
Nub commented 8 years ago

Jaučiuos lyg būčiau perskaitęs pradinuko rašinį, visiška pieva….

avatar
akewood commented 8 years ago

Nebespank kad neparašiau pilnai visko tai nereiškia kad jūs nesilaikysit taisykliū :) geras pasiūlymas kas tau yra vaikas pažiūrėtau tavo pasiulyma tai vemčiau blt nuo tavo rašymo jei net komentaaro nemoki parašyt..

avatar
akewood commented 8 years ago

akewood parašė:

Lyk aš toks būčiau :D špj jau man 14 metū tai 7 :\

avatar
Nub commented 8 years ago

Nesakau, kad parašei neviską, tik manau truputį nedagalvojai ir nepaskaitei antrą kartą ar atrodo logiškai. Duosiu porą pavyzdžių,bet jų nekomentuosiu, nes manau visi supranta kas čia nelabai gerai. -
"NEBANINTI NAUJOKŪ KURIE NESENAI ATĖJO Į SERVERĮ NEBENT PRAŽASI 2 DIENAS." "Žaidėjas gali žaisti tik nuo 12 Metū, kas kalbės kaip 7 metū tas bus išbanintas amžinai" Manau tu čia pagal savo bėdas tas taisykles kūrei.
Yra porą pasikartojančių ir tokių pat, sakykim durnų taisyklių , bet jau ir taip laiką sugaišau čia beprasmiškai tau atsakinėdamas, tai užteks…

avatar
akewood commented 8 years ago

Na kadangi, labai skubėjau supranti gi bariau į kaima tai, labai skubėjau, dėkui už patarimus dar kaikur klaidū padariau :( bet greit isčiunčiau ir bšk psk redagavau kol baba neišjungė neto, dėl to ir negalėjau + gali mane pakviest, nes turiu varyt jei ka tai skype:miradz94

avatar
fleshas.ltadministrators commented 8 years ago

nu nekazka :(

avatar
SiaubunasBuuuuuu commented 8 years ago

Pabaiga buvo geriausia,aciu kad prajuokinai,sekmes kuriant tokias random temas ateiti.
"sekmes, pildant anketa." :D

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline