Peržiūrėti temą: azotas 1000fps į prižiūrėtojus

parašyta 08/03/2019 21:43 1
Šiame serveryje jau pažįstamas esu apie 3-ejus metus, o gal ir daugiau. Praeityje buvo visko, kalbant apie problemas žaidime. Žinau, žinau, banai ir t.t. Buvo ir už cheat banai, nors niekada nepasitvirtino. Patį žaidimą žaidžiu netoli 10 metų. Anksčiau - taip, naudojau visokias nesąmones žaidimui palengvinti, tačiau einant laikui, jau senai to nebedarau.
Kalbant apie asmeninius dalykus, vardo gal neatskleisiu. Tiek jau to, ką tai pakeis? Greitu metu švęsiu 22-ajį gimtadienį, tad galvoje jau nebe trūksta varžtų. Esu normalus pilietis, dirbantis ir t.t. Apie darbą neišsiplėsim, nes kai kuriuos jis gąsdina ir šiaip mažai kas tokį dirba.
Pagrinde šiame serveryje žaidžiu public serveryje, taip pat only dust ir kartais deathrun. Dažniausiai prisijungus į žaidimą, laiką praleidžiu public serveryje, žinoma jei žaidėjų yra. Bandom ranką keltis į topą.
Klausimas apie skype ir steam. Skype jau po senovėje, tokių dalyku jau senai nebenaudoju. Net nežinau dėl kokios priežasties tai galėtų būti reikalauja. Steamo taip pat nenaudoju, nes pats žaidimas veikia multiplayer funkcija ir be jo, tad... Turiu kažkur užsilikęs, na bet galima apie tai praplėsti diskusiją.
O viso labo ką mano nuožiūra veikia prižiūrėtojas, tai ir atsakymas paprastas - prižiūri serverį. Šį mėnesį įsigijau admin paslaugas, nes tuo tarpu, kada serveryje nėra admin, pasirodo daug čyterių, ir tai pasitaikė tikrai daugokai. Kažkaip šovė pačiam į galvą jį nusipirkti. Matant naują žaidėja taškant galvas, aš realiai tiesiai šviesiai pasakius, bandau patikrinti jį. Pliusas tame, kad mano kompiuteris įrašinėja visą žaidimą automatiškai, tad bet kada galiu jį išsaugoti ir ramia galva užblokuoti pažeidėją. Ir tai jau buvo keletą kartų. Su pareigomis neperspaudžiu, visuomet įmanoma paprašyti žaidėjo pakeisti. Nes teko daug kartu matyti, kai po pirmo įspėjimo, administratorius žaidėją užblokuoja už per didelius fps, net visai dienai, nors tos pačios 5 minutes bano, padėtu susivokti žaidėjui pasidaryti tinkamą skaičių fps. Nes daug kas persistengia su admin komandomis, ir to nenuslėpsi.
Taip pat apie pareigas. Esu keletą kartu gavęs rimtas admin pareigas, tačiau kituose žaidimuose ir t.t. Iki to vedė ilgas laikas, taip pat iš chuligano, verčiančio serveryje viską, sugebėjau jas užimti, ir niekas nesugebėjo patikėti Å ypsosi
parašyta 08/03/2019 21:44 2
Sveikas,malonu kad pildai. Bet šiuo metu atranka nevyksta Å ypsosi2