View Thread: Sirdim i sviesa free ban'as ir pareigu neatlikimas :)

Posted on 08/11/2017 22:13 1
1. Jūsų nick-Argent`
2. Jus užbaninusio administratoriaus nick'as-
Sirdim i Sviesa - Sikna i Tamsa
3. Serveris kuriame gavote bana-umbrella 3x
4. Priežastis - Gag apeidinejimas
5. Įrodymai (ss ir demo failai)-http://www51.zippyshare.com/v/66uERKxR/file.html
6. Jūsų IP (http://www.manoip...)-88.119.69.124
Kaip matau esi labai užsiėmęs, kad net negali atsakyti į elementarų klausimą Å ypsosi Tai štai kaip prižiūrėtojams rupi tokie kaip mes Å ypsosi Jum visiškai p* ant musu.. Jums rupi tik, kad kažkas nupirktu paslaugas.. Labai dėkoju už tokį suprantinguma Å ypsosi Kaip matėt aš atsiprašiau rašydamas per @ bet matosi, kad kaikurie tiesiog nesupranta.. DEMO patarčiau žiūrėt 10 min nuo galo Å ypsosi ir tai skaitosi fload? Kad 2 kart parašiau gali? Gi nerašiau kokiu 4 kartu..
^Argent`<3
Posted on 08/11/2017 22:39 2
Nu blet, dabar tikrai sunervinai.

Žiūrėkis, kai tu buni CT, nei žodžio nerašai, buni T, atsiranda tau milijonas klausimų, viskas įdomu ale bendraujantis esi. Pastoviai mane šnekinat kai esu CT, kad tik kuo greičiau mirčiau. Aiškiai parašiau, kažkas domina, rašot į web, į web PM. Bet ne. Jums to supisto forumo nereikia, nes čia ateinat verkti kaip bobos, o jei kas įdomu, net nesirodot čia, nes jum iš tikro viskas px. Zjbs jum kai valdžios nėra, lipat ant map, už T afk stovit arba žaidžiat už CT, o po to kai jau reikia T būti oj reikia eiti, man pute skauda.

Vieną syki prasiplaukit galvas prieš tokius šudus rašydami. Aš stengiuos, foruma prižiūriu, padedu kai bėda, perdedu XP kai IP pasikeičia jūsų, atrašau į VISAS sms web, bet čia viskas px. Gi svarbu ban'ą gavai ir reikia apsiverkti kaip bobai.

Palauk kol baigsis ban'o laikas arba pirk pirk unban Å ypsosi .

Unban anketa atmesta

Unban pirkimo nuoroda:
http://www.fleshas.lt/sms/

#Tema rakinama